Hakkımızda

HLYPRO “İyi Kalite – Uygun Fiyat ‘’

HLYPRO “DOĞRU KALİTE – UYGUN FİYAT ‘’ İLKESİ İLE YOLA ÇIKARAK, İŞİNİ TUTKUYLA YAPAN BİR EKİBİN 25 YILLIK TECRÜBESİNİN SONUCUNDA KURULMUŞ OLAN, FOTOĞRAF MAKİNESİ AKSESUARLARI VE EKİPMANLARININ TOPTAN SATIŞINI YAPAN BİR FİRMADIR.

 

ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREREK MÜŞTERİ TALEP VE BEKLENTİLERİNİ EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAMAYI KENDİNE GÖREV EDİNMİŞTİR.

 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE TÜRKİYE’DE 100 Ü AŞKIN BAYİYE HİZMET VERMEKTEDİR. BU BAĞLAMDA DA VİZYONU; MÜŞTERİ ODAKLI BİR YAKLAŞIMLA GİDEREK BÜYÜYEN BAYİ AĞIYLA TÜRKİYE’DE LİDER FİRMA KONUMUNA ERİŞMEKTİR.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Aradığınız tüm ekipmanlar burada..

BİZDEN HABERLER

HLYPro Ekibi çalışıyor..

HLY Pro HPR-959 tripodlar stoklarda!

HLY Pro’nun video kameralar için özel ürettiği HPR-959 Tripodlar sağlamlığı ve malzeme kalitesiyle öne çıkıyor. 2018 yılının başında stoklara giren ürünün 2018 Mart ayında raflarda yerini alması bekleniyor. Şimdiden binlerce ön sipariş alan ürünü sizler de kaçırmayın.

Stüdyom yanı başımda!

Profesyonel bir fotoğrafçı, online mağaza sahibi yada fotoğrafçılık hobisi olan biri misiniz? HLY Pro’nun evinizi stüdyo ortamına çevirecek Light-Box ürünleri raflarda yerini aldı.Üstelik kişisel stüdyo ürünlerinde toplu alımlara özel fırsatlarla..

İş Ortağımız olmak ister misiniz?

İş ortaklarımız programımıza üye olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Formunuz incelendikten sonra size dönüş yapılacaktır.

X